FARKIMIZ

1998 yılında iş makineleri yedek parçaları tedarikçisi olarak faaliyetlerine başlayan Özler Makina, üstlendiği her işe artı değer katması ve sunduğu her hizmette kalitenin tarifini yapması dolayısıyla kısa süre içerisinde attığı her adımı konuşulan güçlü bir firma durumuna gelmiş; bu yükselişle birlikte Ege Bölgesi’nin iş makineleri yedek parça ihtiyacını karşılamaya başlamıştır.  2006 yılında yedek parça temini hizmetlerinde Türkiye'nin önde gelen markalarının bayiliğini üstlenmeye başlayan Özler Makina, hizmetlerine iş makineleri alım satımı, bilişim ve ithalat-ihracat kalemlerini de eklemiştir.

 

Farklı! Çünkü...

 

Özler Makina’nın, başarının, doğruluk, dürüstlük ve güvenle elde edileceğine inanması, bu inançla uzman bir kadroyla faaliyet göstermesi ve yurt dışı bağlantılı çalışarak iş birliği yaptığı firmaların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılaması, onu farklı kılan en önemli özellikleridir.


Özler Makina, geçmişten aldığı güçle cesur bir şekilde büyümeye ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam edecektir.